אודות הייבר (Highver)

לאחר מעל ל-15 שנים בתחום ה-SEO, שמוליק דורינבאום (הבעלים של Highver ושל סוכנות ה-SEO "שמול קידום אתרים" המונה עשרות לקוחות וכ-10 עובדים) החליט שהוא רוצה לייצר לעצמו קו מנחה לעבודות היום יום בתהליכי SEO בצורה טובה יותר, מהירה יותר והכי חשוב – מסודרת יותר.

Highver פותחה על מנת ליצור סדר עבודה טוב יותר עבור פרילנסרים וחברות SEO ואף בעלי אתרים אשר רוצים לעשות סדר בניהול הפרויקט שלהם לקידום אורגני, אבל לא יודעים איך לנהל את הזמן ואת אבני הדרך החשובות ביותר בתהליך עצמו.

הייבר נותנת בעיקרון את כל התהליך בצורה הויזואלית ביותר שקיימת היום בעולם תוכנות ניהול הפרויקטים.

מהי בעצם הייבר?

הייבר הינה מערכת לניהול פרויקטים אשר יודעת לקחת את בעל האתר / מקדם האתר וללכת איתו יד ביד מהרגע הראשון שהאתר קם לאוויר ועד לרגע שהוא נמצא במקומות הראשונים. הדבר הטוב ביותר שיכולה לעשות הייבר עבורך, היא לדעת מהם הצעדים הראשונים, השניים וכמובן הסופיים לקראת המעבר לעמוד הראשון בגוגל תחת השאילתא שהייתם רוצים להופיע בה בתוצאות החיפוש.

הייבר מבוססת על תהליכי SEO יום יומיים של שמול ושל חברת ה-SEO שלו יחד עם התייעצות עם טובי המומחים בישראל, (חברות כמו SEO Israel, Hayde, REGO Marketing, דניאל זריהן ועוד)

Highver מבוססת בעיקר על תהליך ניהול הפרויקט מאפס ועד לבדיקות ומעקבים אחר התוצאות שמשתנות בתהליכי ה-SEO שמתווצרים בכל יום מחדש.

כיום, Highver מנוהלת ע"י שותפים תחת הכובע של הייבר פתרונות אס.אי.או בע"מ (Highver SEO Solutions LTD) ע"י שמוליק דורינבאום ודניאל זריהן.

רוצה להירשם בחינם למערכת ולקבל תבניות משימות מוכנות לקידום כל סוגי האתרים?