יכולות המערכת (הפיצ'רים)

קל ומהיר

ניהול ותעדוף משימות

לפני הכל, Highver הינה מערכת לניהול משימות קלה ופשוטה לניהול. הוספה, עריכה ותעדוף קל לכל משימות ה-SEO שלכם. המערכת הינה ממוקדת לתחום הקידום האורגני בגוגל ולכן ישנן משימות מערכת מובנות לכל סוג אתר שתרצו לקדם בעזרת המערכת.

מטרות יומיומיות

מעקב יומיומי למיקומים

משום שהמערכת הינה ממוקדת לעולם ה-SEO, אפשר ורצוי לעקוב אחרי הביטויים אותם אתם הייתם רוצים לקדם בגוגל, המעקב מגיע עם בדיקה לשינויים יומיים, שבועיים וחודשיים. 

חיפוש ומחקר

מחקר מילות מפתח

על מנת לדעת אילו ביטויים יכולים להביא לנו את הטראפיק הנכון באתר שלנו, אפשר לבצע מחקר מילות מפתח בהייבר ויותר מזה, אף לשתף אותו עם הלקוח / בעל האתר על מנת להגיע להסכמה הדדית על אילו ביטויים נרצה להתקדם בגוגל

שילוב והתאמה

מעקב אחר תהליך ה-SEO

אחד הדברים החשובים ביותר שיש בתהליך ה-SEO, הינו המעקב ובקרה על כל דירוג שיש לנו בתוצאות. לכל משימה שתבצעו – המערכת תזכור ותעזור לכם להבין מה בדיוק נעשה בהתאם לשינויים בדירוגים של הביטויים החשובים שלכם, ביטויי המטרה.

התאמה אישית לעבודה שלכם

יצירת תבנית אישיות

אם יש משהו שכל אחד רוצה בכלי ניהול משימות, זה לדעת לייצר לעצמו את תהליך העבודה משל עצמו, ב-Highver אפשר לייצר תבניות אישית למשימות כך שכל פרויקט שתתחילו, יהיה בהתאם למה שאתם רגילים וצריכים בהתאם לפרויקט החדש.

דשבורד עם יד על הדופק

על מנת לדאוג שאתם תמיד בתוך התהליך, אנחנו כאן להזכיר לכם כמה משימות יש לכם. משימות לכל האתר או משימות לעמוד ספציפי. משימות חד פעמיות או משימות מחזוריות (כל שבוע / חודש ואף משימה שנתית)

  • 200: האם האתר פעיל ובאוויר ללא תקלות?
  • זמן טעינה: האם האתר עומד בזמני הטעינה המהירים של גוגל?
  • ציון מגוגל: האם גוגל חושבים כמוכם מבחינת זמני הטעינה של האתר
project-4-site-home2

ללא צורך בכרטיס אשראי