פרק 1 – המחשבה מאחורי הפרויקט והתנעה

e1

ככל שאני יותר עובד מול לקוחות, אני מבין כמה העולם הזה דינמי ומלחיץ מאוד, כשאני מקדם אתרים ללקוחות גדולים במיוחד, אני מבין כמה העולם הזה שברירי, כי גם עם לקוח ששילם לי 12,000 ₪ לחודש, עזב וסגר את העסק כי בחודשים ללא מכירות בכלל – אין לו מה לחפש יותר, תקראו לזה תזרים לא נכון, תקראו לזה ניהול לא נכון, מה שבטוח – הוא לא החזיק מעמד בחודשיים ללא לקוח בודד אחד.

אז מי שמכיר אותי, יודע כבר שיש לי לא מעט אתרים משלי שבעצם דואגים להכנסה שקטה מהצד מבלי שאצטרך להילחץ כל פעם כשלקוח עוזב – מה שהופך אותי לאיש SEO ממוקד יותר שלוקח פרויקטים שאני רוצה ולא שאני צריך. תודה לאל.

בנוסף, מי שמכיר אותי יודע שיש לי כבר קורס לבניית נכסים דיגיטליים ששם הצגתי מ-0 את האתר dentaly.co.il ואיך הוא נבנה, הרעיון, המחשבה וכמובן עד ליום זה (בסך הכל 5 חודשים עברו מאז שבניתי) והוא כבר עם מיקומים ואף עם פניות, אבל בישראל – אנחנו לא מתעשרים מזה, אלא עושים "אחלה כסף מהצד".

אז החלטתי לפתוח אתר בחו"ל – עם הכנסה שתניב

והפעם, במקום בקורס מלא, החלטתי לקחת את ה"היילייטים" החשובים בתהליך, במיוחד לאנשים שמבינים קצת יותר בתחום, או לפחות כאלו שמכירים את עולם ה-SEO (בדיוק כמו משתמשי Highver לדוגמא) ולהראות את התהליך השלם שלי, ברמת התכנון, האפיון, הצוות ואף התהליך המתיש של קידום אתרים ללא תוצאות עד לרגע שנתחיל להכניס פניות מהאתר.

אז מה הנושא של האתר?

החלטתי לקחת נושא שאני יודע שיהיה לי קשה, למה? כדי להראות כמה זמן גם זה לוקח בתחומים תחרותיים וגם ברמה כזו, שיהיה לי שווה, כשזה כן יגיע לעמוד הראשון.

ברמת ה-CPC של התחום שלי, מדובר ב-20$ לקליק! מבינים כמה תחרותי זה?

 

נפחי חיפושים ב-US - תמונת מסך מ-Highver

כאן אתם יכולים לראות את הביטויים שמצאתי לנכון בתחום הזה של "קופות רושמות" או בביטוי באנגלית POS Systems. ועכשיו אני בעצם רוצה לעבור לחלק האמנותי, החלק של בחירת הדומיין והתוכן.

אז כדי לבחור את הדומיין הנכון ביותר, הייתי צריך קודם לחשוב על הרעיון הכללי, האם אני הולך להציג קופות רושמות שיעבירו ללחיצה מהירה וקנייה? או שמא אני רוצה לעשות פורטל תוכן בלבד?

אז הלכתי על האפשרות של שיווק החברות הספציפיות וכמובן, תוכן בלבד, בשביל לאפשר לגולשים לקבל את ההחלטה בעצמם, איזו תוכנת POS יותר נכונה עבורם.

רציתי לתת את ההרגשה שלגולש תהיה את האפשרות לבחור בעצמו את מערכת הPOS, ואני בסך הכל אתן לגולש את ההחלטה, ואז אני רק אפנה אותו למקום הנכון, שבתקווה בהמשך, אקבל אפילו עמלה על התיווך. האם אני בטוח שאצליח? פחות או יותר, כל מי שיעקוב אחרי הבלוג הזה – יידע בוודאות.

אראה לכם בהמשך את הדומיין, בינתיים אני רוצה לדבר איתכם על התכנון המדויק של התוכנית שצריכה לצאת לפעולה בתכלס:

אז קודם כל דיסקליימר חשוב לקראת ההמשך:

כל מה שעשיתי הוא חוקי ו"לבן" לחלוטין בכל עולמות ה-SEO, לא עשיתי שום דבר מניפולטיבי, הדומיין הוא חדש לחלוטין (ללא וותק הכוונה) ולכן אני גם לא בטוח שאני אצליח להגיע למספרים שאני רוצה. אבל מה שבטוח? אתם תהיו חלק גדול מהמסע הזה ואפילו תראו כשאני מתרסק או כמובן, עולה ומרוויח כל שקל.

כל חלק מהמסע הזה יגובה בקבצים שלמים על ניהול הפרויקט, החל ממחקרי מילות המפתח ועד למחקרי המתחרים, העסקים שדיברתי איתם וכמובן, הכסף שארוויח מהם.

אז שיהיה לי בהצלחה ושימו לב: בפרק הבא כבר אחשוף גם את הדומיין וכמובן את כל הקובץ הראשוני לגאנט הפעילות של התהליך כולו כולל המחקר הראשוני שעשיתי ואף שלחתי לכותב תוכן.

ממש בקרוב, כל הפרטים המלאים בנושא. כולל הדומיין והתוכן החדש שעלה. (ותפס כבר מיקומים איכשהו..)

הבטחה אחרונה: ככל שתשתפו יותר את הפוסטים מתוך הקייס סטאדי, אני מבטיח לתת יותר ויותר מידע פנימי על התהליך, ככל שיותר אנשים ייחשפו לתהליך - ככה יותר ירויחו מזה, ואתם? תהילת עולם.

רוצים להתעדכן מהבלוג של Highver?

רוצים לדעת עוד על הקייס סטאדי? הירשמו לעדכונים מהבלוג ותקבלו מייל לפני כל מקום אחר בו זה יתפרסם. שלא תפספסו צעד בתהליך, אחרי הכל, כל צעד – קובע את העתיד, לטוב או לבזבוז זמן.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
LinkedIn
Picture of שמוליק דורינבאום

שמוליק דורינבאום

שמוליק דורינבאום, מייסד ובעלים של Highver. בעלים של סוכנות קידום אתרים מצליחה ואחראי על כמה מהאתרים הגדולים בישראל לקידום בגוגל (הום סנטר, אונ' חיפה, מוצצים, Wobi ועוד)
8 תגובות
 1. רון הגב

  כל הכבוד על היוזמה! עוקב

 2. לני מידן הגב

  גדול. סחתיין על השקיפות.
  בהצלחה.

 3. אריאל בריל הגב

  איזה פרויקט מבורך! בהצלחה רבה??

 4. יניב לב ארי הגב

  פרוייקט מגניב, מחכה בקוצר רוח לפוסט הבא 🙂

 5. מיקי סויסה הגב

  כל הכבוד אלוף. רעיון מדהים.

 6. ישעיהו ריב הגב

  נשמע מעולה, בהצלחה!

 7. שלום הגב

  אחלה רעיון, מחכה בכליון עינים לראות איך זה מתקדם

השארת תגובה

רוצה להירשם בחינם למערכת ולקבל תבניות משימות מוכנות לקידום כל סוגי האתרים?